همایش بزرگ اصلاح طلبان کرمانشاه در سالن گل نرگس (1394/12/01)

نویسنده: محمدی Admin دوشنبه 3 اسفند 1394 ساعت 12:28 ب.ظ نظرات
دستاوردهای ظریف دولت تدبیر و امید از دست نرود
اگرچه در طول حیات 37 ساله لنقلاب اسلامی برهه ای غیر حساس وجود نداشته است ،اما انتخابات پیش رو می تواند یکی از همین مهم ترین ها باشد. در حالی که کمتر از سه سال از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد، آثار عملکردی دولت هم در عرصه خارجی و هم داخلی به خوبی خود را نشان داده ، توقف موج ایران هراسی که غرب برای چندین سال از آن به عنوان مستمسکی برای فشار بر ملت ایران بهره می برد، از جمله بزرگترین دستاوردهای دولت اعتدالی است.
تغییر جایگاه ایران از کشوری که انگشت اتهام متوجه آن بود به یک بازیگر فعال و مسئول بین المللی با توان ایفای نقش های سازنده در معادلات جهانی و منطقه ای دستاوردی نیست که به راحتی بتوان آن را نادیده گرفت.
حل و فصل مسالمت آمیز موضوع هسته ای نیز نه تنها پیروزی بزرگی برای نظام بلکه پیروزی بزرگی برای دیپلماسی  و روش های صلح آمیز حل و فصل اختلافات بین المللی بود.این پیروزی در شرایطی به دست آمد که جنگ طلبان در آمریکا همواره از گزینه های روی میز صحبت می کردند و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه هم آتش بیار آن شده بودند. برای اویلن بار بعد از جنگ جهانی دومقدرت اجماع سازی آمریکا علیه یک کشور شکسته شد و یک جانبه گرایی این کشور در مصاف با تدبیر و امید و دیپلماسی ظریف و قدرتمندش عقب نشینی کرد.
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شرایظی به انتخابات پیش رو ورود می کند که هم دشمنان خارجی ومترصد شکست سیاست های موفق نظام هستند و هم برخی در داخل به بهای منافع شخصی و گروهی سعی در ناکام جلوه دادن آن دارند.
انتخابات مجلس از آن رو مهم است که مردم با هوشیاری خط اعتدال و تدبیر و امید را حمایت کرده و تداوم سیاست های دولت روحانی را با انتخاب گزینه های مناسب در مجلس دهم ، تضمین نمایند. بنا به فرمایش مقام معظم رهبری ساختارها و مسئولین باید انقلابی باشند ، حزب اللهی باشند و خیر و صلاح مردم ایران را بر خیر و صلاح خود ارجح دارند.
کسانی که در اوج تحریم های بین المللی علیه ایران با نام دور زدن تحریم ها ، عملا ملت ایران را دور می زنند نمی توانند گزینه های مطلوب و مورد نظر مقام معظم رهبری برای کارگزاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با شند و حتما از رأی مردم به دور خواهند بود .
عزتی که اینک به واسطه دیپلماسی قدرتمند و هوشیارانه دولت تدبیر و امید ایجاد شده نیازمند یک ترجمان داخلی و تبدیل آن به منفعت عمومی برای مردم قهرمانی است که صبورانه و عاضقانه در سرد و گرم انقلاب نظام مقدسشان را پشتیبانی کرده اند.


گالری تصاویر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات